| anonima13 a întrebat:

Cum a fost prima zi de >scoala?big grinar la liceu?:X

8 răspunsuri:
| natalyia a răspuns:

Prima zi de scoala a fost 0k la liceu nici nu sunthappy

| DarkStarGW a răspuns:

A fost OK!

| Isabelamaria21 a răspuns:

A fost super.

| SoferTir a răspuns:

A cantat popa si am venit acasa plictisitor

| xEmiii a răspuns:

Naspa.ca sunt in primul an la liceu si nu am cunoscut pe nimeni. sad

| SAMM0603 a răspuns:

Super, sunt boboc a 9 si am cunoscut multi azi! Prea misto la liceu love struck La tine cum a fost?

| InnocentKid91 a răspuns:

Naspa rau, plictiseala.i-)

| ImHereForYou a răspuns:

La mine a fost cea mai frumoasa zi! Baiatul d care imi place este in clasa cu mine...azi am aflat ca a ramas repetentbatting eyelasheshee hee Copii de treaba unii, altii pusi p glume, profesori noi.A fost cea mai frumoasa zi sh ca nu am scris xD...decat orarul. straight face
Speeeer ca ti-am satisfacut curiozitatea