| paezi a întrebat:

Cum a fost primul sarut? Cea mai frumoasa poveste funda si voturi celorlalti. >big grin:

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Nu a fost. The end of story big grin

| MiaAtasiei a răspuns:

Mersesem la tara la tatal meu vitreg, ii cunosteam pe toti de acolo, printre care si un baiat cu care nu prea avusesem multe in comun si pe care l credeam un copil inainte.am iesit prin sat seara si l am intalnit.era mult prea schimbat ca sa l mai recunosc, o frumusete de baiat.mi a propus sa ne jucam de a ascunselea, aveam 15 ani.am acceptat dar restul copiilor aveau maxim 9-10 ani.de fiecare data cand se mija, el ma lua de mana si alergam sa ne ascundem.la un moment dat ne am despartit si el s ascuns in iarba inalta.debusolata,cautam un loc in care sa ma ascund si din intamplare am ajuns unde se ascundea el, dar nu l am vazut din cauza ierbii.atunci s a auzit deodata vocea celui care cauta si el m a tres de mana in iarba.nu e film, dar am cazut langa el si mi tinea mana la gura sa fac liniste.chiar si dupa cel ce cauta plecase el tot ma tinea la pamant si incerca sa ma convinga ca inca mai este acolo copilasul. dupa cateva minuta s a aplecat peste mine si m a sarutat.atunci m am blocat.

| ILoveHandball a răspuns:

Pai,era 21 iulie 2012 si imi placea enorm de mult de un baiat el era cel mai bun jucator de fotbal din oras iar eu cea mai buna jucatoare de handbal din oras, si la noi in oras se tinea un fel de turneu unde erau 2 echipe de Basket, 2 echipe de Handbal si 2 echipe de fotbal fiecare luptandu-se pentru cupa sa, la fotbal a castigat echipa lui si eu eram foarte fericita si m-am dus si l-am luat in brate, iar dupa a venit meciul meu si eu am dat 39 de goluri din 43, iar echipa mea castigase cu 43 la 35... si dupa toate astea se premiaza echipele de basket si de fotbal si a venit echipa mea la rand si eu m-am dus mi-am luat diplomele( ma si laud un pic dar eu primisem toate diplomele celelate colege ale mele ai fetele din cealalta echipa nu primisera niciuna) si dupa ce am luat ultima diploma si trofeul toata sala aplauda si atunci a venit baiatul respectiv cu trofeul si diplomele lui in mana si m-a sarutat si toata sala striga kiss kiss kiss...si dupa toate astea ne-au luat antrenorii nostri deoparte si au inceput sa ne certe,cum am putut sa facem noi asa ceva pe teren, dar noi nu-i ascultam, noi ne tineam de mana si ne uitam unul la altul si a fost asa de dragut, parea ca si cum ar fi fost un film, sau mai bine zis un vis devenit realitate