| Creatsaaaaaaa a întrebat:

Cum a fost primul sarut si la catzi ani s-a intamplat?happy

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Cred ca pe la 12 ani. Dar intrebarea asta nu se mai poate pune acum. Deoarece sarutul e ceva la ordinea zilei.Ai chef, o/il saruti pe prima/primul pe care il/o intalnesti

18 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Prima dragoste, primul sarut nu se uita niciodata, totul se intampla pe la 14 ani.

| psiholoaga a răspuns:

14 ani, a fost neasteptat si plin de emotie. Credeam ca bataile inimii mele se aud pana in vecini.
harciog, ce draguuut! Nu stiam ca esti atat de romantic!

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

nu stiu, urat:-&
la 5 anirolling on the floor cu un baietelrolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

La 15 ani... A fost ceva, superb, de neuitat.

| sHock a răspuns:

Sincer,,,
mie mi s-a intamplat la 16 ani...
Si nu prea mi-a placut:-s... dar pe urma m-am obishnuitoh go on
big grin
Dar oriqm e de neuitat
day dreaming

| mariutza a răspuns:

La 14 ani...

| iuliana21 a răspuns:

. a fost superb la varsta de 14 ani

La fel ca si o poza, un sarut valoreaza cat o mie de cuvinte. Desi este vazut ca un prim pas intr-o relatie, sarutul poate fi mult mai important decat s-ar astepta cineva.

| Creatsaaaaaaa explică:

Lulu eu am 13 anitongue

| Creatsaaaaaaa explică:

Acuma 14laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anda_9874 a răspuns:

Se spune ca primul sarut este cel mai frumos; pentru mine nu a fost asa. S-a intamplat pe la 13 ani cu un baiat care apoi m-a parasit. Nu e chiar o amintire frumoasa, dar nu cred ca o voi uita happy

| mari_3334 a răspuns:

La 14 ani :X a fost superb ...nu o sa uit niciodata

| Christyne a răspuns:

La 12 ani.Credeam ca o sa ajung la Doamne Doamne.Parca pluteamhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost prima sabie de care am fost lovit in plin si care mi-a lasat o rana care inca singereaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihi tu stii mai bine ca finetea unei minti este direct proportionala cu descoperirea brutei din noi si incercarea de a o controla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani day dreaming a fost ca un vis frumos day dreaming

| anna_5129 a răspuns:

La 16 ani... A fost ceva inedit... Nici acum nu suntem siguri care dintre noi a facut-o, asa ca preferam sa spunem ca a fost "vina" amandurorahee hee A fost cel mai frumos, intens, nemarginit sentiment pe care l-am avut vreodata! Toata ziua aceea am avut acea senzatie! O stare euforica... Strangeam in brate pe cine apucam la scoala, ca sa-mi pot manifesta bucuria, fericirea... ^^" (Inca sunt cu persoana respectiva, in noiembrie facem un an). Deci da... A fost cel mai frumos lucru... Imi dresc din tot sufletul sa mai pot simti asta o data...

anna

| lulu_1152 a răspuns:

Cati ani ai tu?