| WorkinForThis a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Adica,
- cu persoana potrivita (pe care o iubeati) ?
- lung / scurt ?
- normal / french ?
- dulce / cam scarbos ?
- la ce varsta ?
- unde ?
- ati avut emotii inainte , in timpul si dupa sarut ?
Rog persoanele care n-au nimic mai interesant de zis decat "e viata mea,nu am de ce sa-ti zic tie" sau "nu vrei sa stii ce chiloti port?" sa nu se mai bage in seama aiurea si sa nu-mi raspunda deloc la intrebare.

Multumesc !

1 răspuns:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Deci
1. Da, cu persoana pe care o iubeam (sau ma rog era iubire dupa cum o percepeam eu la 13 ani)
2. Scurt
3. French
4. La inceput a fost cam scarbos... nu stiam eu care e treaba cu sarutul french pana m.am obisnuit putin, dupa aceea a devenit dulce
5. Pe la 13 ani
6 Intr-un parc
7. Au fost mici emotii dar doar la inceput

O zi buna! :*