| YoDjSeby a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? ce ia-i zis inainte sa o saruti?

Răspuns Câştigător
| CorinaaM a răspuns:

Pai daca vrei sa te saruti prima data cu o fata nici sa nu te gandesti sa nu ii fi iubit.Pt mine nu a fost ceva foarte special.Pur si simplu stteam pe hol la scoala si iubitul meu a venit la mine, m`a luat in brate, s`a uitat in ochii mei si m`a sarutat fara sa imi zica nimic.

2 răspunsuri:
| danezu87 a răspuns:

Nimic.te apropii de ea si o saruti pe buze, pentru inceputhappy

| LaraClarice a răspuns:

A fost oribil

(Http://www.ptroa.co.il/petition/ semneaza si da-o mai departe)