| NicolethaNico a întrebat:

Cum a fost saptamana asta cu "Saptamana Altfel"? Eu una m-am cam plicisitwinking

5 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

A fost ok, desi mai bine faceam scoala normala ca nu mai veneam saptamana asta deloc.Cu scoala asta altfel nu am putut lipsi decat joi si vineristraight face

| MrsDraguttza a răspuns:

Plictisitoooooooor
Nu am mers de cat la raul ialomita

Ata
in ret am stat afara cam 5 ore din 25 de ore
Ne-am uitat la filme si am ras

Muult

| Bluu08 a răspuns:

Pai eu luni pana miercuri am fost in excursie cu colegii. a fost super tare..joi si azi m-am cam plictisit..am jucat fotbal..am mers prin oras.

| ZambetulEiNuMinte a răspuns:

Somn multlaughing. Am fost si la scoala, ne-au dus la teatru, muzeu si statia meteo.In rest am stat acasa:*

| ali_4445 a răspuns:

La mine diriga mea a inteles ce e "saptamana altfel"si nu am avut timp sa ma plictisescwinking