| davidutzu12 a întrebat:

Cum a reusit sa faca asta : http://www.youtube.com/watch?v=yySRvi6k0ws&feature=relat ed vreau o explicatie! :D

1 răspuns:
| baiasert a răspuns:

E exact ca trucul lui Cristian Gog.Am citi explicatia pe google : furculita a fost taiata sau rupta dreft si foarte fin ca sa nu se vada, apoi a fost lipita cu o solutie speciala.Si cand el misca furculita se aplica forta de frecare a aerului { daca nu ai facut fizica: daca misti mana foarte repede vei simti cum trece aerul pe langa ea, iar palma ta e incetinita de aerul pe care "il muta" cam asta e forta de frecare a aerului}, aceasta incalzind solutia si facund furculita sa se indoaie.