| simovacariu a întrebat:

Cum adica "Iti face ochi dulci?"

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Adica se da la tinebig grin.

| fluturas a răspuns:

Se da la tine. te priveste mai. dulcewinking. zambeste. clipeste din ochi. se uita in ochii tai. adica face ochi dulci ca sa iti dai seama ca il/o placiwinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Usor de inteles nu, tipa te place si care ar fi modul de a observa acest lucru?

| Pho3nix a răspuns:

Adica pui zahar in ochi si se indulcesc.

| Ruxyana a răspuns:

Adica iti face ochii dulci.tongue
se da la tine...ca sa iti dai seama ca te placetongue
adica s-a indragostit ed tine si vrea sa-ti arate...si iti arata prin gesturi... o privire, un zambet, ...etc.tongue
hee heetonguetongue

| Casiana a răspuns:

Adica cocheteaza cu tine, se da la tine, iti face ochi dulci...

Pa, pa!

| Mixed a răspuns:

Poi...
cand se uita la tine. te priveste frumos iti zambeste...
sta pe langa tine... vrea sa iti dai seama ca te place ...asta inseamna :*

prfml
| prfml a răspuns:

Te seduce happy Rezisti? big grin

| buburuzaucigasa a răspuns:

Am si eu o intrebare, cati ani ai? Mai mult de 12 ani nu cred ca ai.

| simovacariu explică:

Nu te supara, dar pe acest profil intra si sora mea care are 10 ani.Am facut o intelegere si o las si pe ea pe profilul meu.(pentru buburuzaugigasa)

| DeeDee_1261 a răspuns:

Ati zameste te priveste frumos.happy.Chestii de asteahappy

| NomberOne a răspuns:

Adica se da la tine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să nu te deoache.