| NicusorYo a întrebat:

Cum afla cei de la firme[Orange, Cosmote, Conex]codurile de reincarcare, cu ce cauta[program sau ce, si dami numele programului daca exista]
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| dreamwalkerul a răspuns:

Ce cauti tu nu exista. Chestia este ca aceste companii de telefonie mobila ai deja in baza lor de date aceste coduri de reincarcare. Aceste coduri de reincarcare nu sunt facute asa la intamplare, la baza generarii lor este un algoritm foarte complex greu de determinat. Din cate am auzit o companie din franta produce aceste coduri. Sfatul meu este sa nu te chinui degeaba. Sunt alte metode prin care sa faci credit pe telefon gratis. Cine stie cunoaste! Asa-i ca te-am pus pe ganduri?

2 răspunsuri:
| DoamnaGărgă a răspuns:

laughing pai ...nu exista.

| NicusorYo explică:

Cum incarc gratyswinking? Funda