| alexyz7 a întrebat:

Cum aflii daca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| MihaelaMiikii a răspuns:

Hristos a inviat! Atunci cand un baiat te place, se uita la tine, incearca sa se bage in seama cu tine, cu orice ocazie, iti zambeste te tachineaza happy Bafta! *

6 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Hey!
Invata sa scrii apoi gandeste-te la baieti.
rolling on the floor
Bye

| Iubibilăă a răspuns:

Intreaba-l.

| beastboy84 a răspuns:

?laughing)) ce?

| beastboy84 a răspuns:

Aaa am inteles laughing cum afli daca un baiat te place? asta era intrebarea nu? pai se baga cu tine in seama se uita la tine cand tu te uiti in alta parte...

| Lavinia516 a răspuns:

Bună!
Dupa felul in care te priveste, iti vorbeste si se comporta cu tine
se poate citi in ochii lor cand sunt pasionati de o fata
Fundaa?

| WhiteFoxxy a răspuns:

Cand un baiat place o fata, fara sa-si dea seama, ii cauta compania si incearca orice ca sa afle mai multe despre ea, o intreaba mereu ce face, unde se duce, daca se simte rau etc.