| macydacy a întrebat:

Cum aflu apotema intr-un patrat? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Cu formula: R radical din 2 supra 2 happy

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Pune mana pe carte. aici nimeni nu e obligat sa te ajute.

| macydacy explică (pentru madyddd):

Nu am in carte si nici in caiet! ce e cu toti istia de pe TPU care numa de comentat au chef? am pus o intrebare daca vrei ma ajuti daca nu nu! nu trebuie sa imi comentezi aici sa fim seriosi cu ce drept imi zici tu ce sa fac?!

| madyddd a răspuns (pentru macydacy):

laughing. ok nu te alarma. am dreptul sa imi exprim parerea si daca e nevoie pot sa tio mai repet desi stiu ca o singura data iti e de ajuns. laughing

| macydacy explică (pentru madyddd):

Pai imi pare raulaughingdar acum istia de pe TPU numai imi comenteaza si chiar m-am saturat pun si eu niste intrebari adica scuze dar nu am cerut tema! am cerut sa imi zica doar cum sa imi fac singura tema, nu am opus pe nimeni sa imi rezolve temawinking

| madyddd a răspuns (pentru macydacy):

Ok. nu e nimic. happy

| emanuel778 a răspuns (pentru madyddd):

Nu e obligat...dar pentru asta e site-ul, sa ii ajuti pe altii! Daca nu vrei sa ajuti taci! Nu v-o dat nicio problema sa o rezolvati, v-a cerut o formula!