| pinkangel_8751 a întrebat:

Cum aflu daca blocul meu e bantuit? Caut solutii cat mai rapid... si nu-mi ziceti mie ca nu exista fantome pentru ca eu am vazut in fata ochilor mei

Răspuns Câştigător
| FunkPunk a răspuns:

Imi povestesti si mie te roog chestia cum ai vazut fantoma in fata ochilor plzzzzz pentru ca eu nu am vazut dar cred plzzz povestestemi...

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

laughing Nu zic ca nu exista fantome, dar dc iti trebuie sa stii daca e bantuit blocul tau?
Daca e...asta este.Vezi poate contactezi fantoma aia ca poate te juta la scoalawinking laughing

| zbye a răspuns:

Daca e invizibil arunca cu faina pe el rolling on the floor)))))

| anonymosul a răspuns:

Poti sa ma contactezi pe mine, am cunostinte in paranormal.
Vezi ca nu dau id-ul meu e al unui prieten da nul mai foloseste pot sa te ajut daca vrei contacteaza-ma.
constantinmarius_1999@yahoo.com

| Papusica_Rica_2000 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema ia o cruce cu tine si apa sfintita si o biblie si mai multi prieteni cu tine