| LaLa_5622 a întrebat:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignore? dar fara programele de verificat daca e pe invisible. FUNDA

5 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Il intrebi mai multe chestii daca nu rasp inseamna ca ti-a datlaughing

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai nu exista program de vazut daca cineva ti-a dat ignore.
Iti dai seama dupa ce vezi ca nu mai intra pe mess deloc, sau poate te-a pus la invizibil.
PaPa PuP

| bogdan3vl a răspuns:

Ii dai add de pe un alt id si astepti pina iti da accept si pina intra pe noul id il vezi online si pe id-ul tau o fie offline asta e

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Pai daca are altcineva id-ul acelei persoane poate sa iti spuna daca e sau nu pe mess.
Sper ca am ajutat:*

| unknownn a răspuns:

Totul e posibil...