| jubby a întrebat:

Cum agat si eu o fata care imi place mult?batting eyelashesvreau pareri in spekial de la fete...ca ele stiu mai multee!love struck

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, mie si cred ca fetelor in general, ne place la un baiat:
-cand ne face sa radem
-cand e mai diferit de ceilalti baieti, mai sensibil, mai simtitor in sesnul ca ii pasa de cei din jur
-grijuliu
-respectuos
-energic
si cel mai mai frumos mi se pare ca atunci cand o fata este suparata un baiat sa o consoleze si el cum poate ^^. Asta dovedeste ca tine la ea si ca ii pasa de sentimenele ei, ceea ce e un lucru foarte frumos si rar facut de un baiat.
O zi buna si sper ca ti-am fost de ajutor! ^^

| DeCe a răspuns:

Pai eu zic sa incepi cu inceputul, te bagi cat mai mult in seama, dupa un timp o chemi la un suc, apoi ii dai de inteles ca o placi, te porti foarte frumos cu ea, dar ai grija sa nu considere ca esti de treaba si alte alea ca amic, deci fa-o sa inteleaga ca o placi. Si daca totul merge bine si frumos, cand o iei la o plimbare poti incerca cu un sarut.happy Altceva nu stiu ce sa iti zic, ar mai fi multe idei, dar astea nu am cum sa ti le zic pentru ca nu stiu daca ea te place si nici ce varsta aveti.

Răspuns utilizator avertizat