| sorin a întrebat:

Cum ai cucerit sau ai fost cucerit/a prima oara?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Prima data am cucerit la 5 ani.nu stiu sa-ti explic cum, dar m-a gasit mama sub masa cu fata respectiva, ea era jumate dezbracata.si eu o trageam de tzatze big grin
Am fost cucerit pe la 10 ani de o fata cu niste ochii de cristal.Nu pot sa-ti explic, dar cateodata inca vad ochii aia. Un albastru superb.

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Thoamneeeeeee nony am ras cu lacrimi rolling on the floor
Ce ii faceai la saraca fata?laughingAsa de mic ai inceput?:Olaughing)))))

Acum...sa fim seriosilaughing)
Eu.cred ca acum sunt cucerita pentru prima data cu adevaratday dreaming
P. s. Si e asa frumoooosday dreaming
tongue
big grin

mlm
| mlm a răspuns:

L-am cucerit prin felul meu de-a fi(sincera, deschisa, intelegatoare, atragatoare)iar el m-a atras prin sinceritate si devotament.

| kitty_8919 a răspuns:

Nu imi aduc aminte chiar bine stiu ca era un baiat si ne placea unul de altul dar cred ca eu am fost aia care l-am cucerit prin felul meu dea fi

| sorin explică:

Pai eu prin felul meu de a fi chiar daca sunt zodia gemeni nu am doua fete, si ma port ca atare

| diavolitza a răspuns:

Poi a fost cu un tip care se comporta frumos cu mine big grin si de cucerit, am cucerit multi nici nu-mi aduc aminte care a fost primul laughing dar tu?

| el3ctronizenT a răspuns:

Am fost cucerit la 15ani de o fata q care aveam f multe in comun si radeam non stopbatting eyelashes

| Denny_5002 a răspuns:

Deci : am cucerit la 6 ani, cand m-am pus peste un baiat de 5 ani si am fost cucerita la 9 ani de un baiat cu parul blond, ochii caprui inchis si foarte dragut...acum a ajuns coleg de'al meu de clasa, si isi bate joc de toate fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost atacat. o data. si inca o data mereu asa. s-a uitat la mine de doua ori.si dupa o rezistenta eroica de doua minute ...am cedat. vorba lui nony... ochii. oooochiiii. ah ochisorii aceia ca doua mure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am cucerit primul baiat inca din clasa I. Era colegul meu de clasa, iar apoi, pana in clasa a VIII-a mi-au cazut toti la picioarehee hee.
N-am facut ceva anume sa ii cuceresc, dar poate ca personalitatea mea m-a ajutat. Adica sunt o fata timida, inteligenta, frumoasa, lablabla, dar timiditatea si ochelarii m-au facut sa ma simt prost ca uneori alti baieti ma ignorau. Chiar va rog sa ma ajutati in aceasta problema, de neglijat si fiind ceva minor pentru unii, dar pentru mine este ceva enervant si chiar insuportabil. Ce credeti ca pot face sa schimb aceste defecte la mine?