| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai "descoperit" site-ul TPU?

2 răspunsuri:
| Simpluuu a răspuns:

Am scris pe google :" Ce pot face cand ma plictisesc? "
nu aveam ce face, chair daca de fapt aveam de scris 23 de exeecitii la istorie pentru ca era vacanta de craciun!
Acolo erau f f f multe raspunsuri la unele intrebare. erau chiar si cate 5 pagini. O vreme am raspuns si eu la intrebari anonim dar pe urma a trebuit sa imi fac obligatoriu un cont ca nu ma lasa sa mai raspund anonim. uite asa am cont din iunie / iulie si raspund de atunci la intrebari. funda! am nevoie de 30 pana la craciun

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
L-am descoperit întâmplător, căutam ceva pe net și a apărut undeva în partea dreaptă a paginii, am dat clic pe el și am văzut ce este. Ulterior am pus o întrebare, am primit răspuns în 24 de ore și după un timp relativ scurt mi-am făcut și cont.
Pa, pa.