| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai reactiona daca ai afla ca ai fost ales presedinte al SUA? laughing Fundita pentru cel mai amuzant raspuns big grin

21 răspunsuri:
| baru a răspuns:

As face un cabinet numai din fete Istete

| madalicious a răspuns:

As incepe sa tip de fericire si sa le sar in cap presedintilor din Romania sa-i mituiesc sa nu mai fie boi, si m-as distra pe banii contribuabililor la bunastarea mea.Pe scurt m-as preface ca-mi pasa de Sua. Dar m-as duce sa ma relaxez mult mult de tot peste tot in Europa. Si mi-as face vreo 10 gagii prin toate oraselerolling on the floor)

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

M-aş prăbuşi cu Air Force One direct în Casa Poporului happy

| OanaG a răspuns:

In primul rand, as scapa copii de scoala, libertate maxima frate, petreceri in centrul orasului in fiecare searalaughing, Cadouri pentru cei cumintidevil

M-as duce in Bora-Bora :X relax babyhappy

Le-as zice la toti care nu ma vor asculta, care nu-mi vor asculta ordinele...ca ii voi eutanasia laughing

Mai vad eu, acum sa ma vad presedintalaughing

| carminaburana43 a răspuns:

Voi raspunde sincer indiferent de va fi amuzant sau nu raspunsul.Pai in primul rind mi-as alege cei mai buni bodyguarzi sa nu fiu impuscat si pe urma as alege cel mai bun consilier in domeniul politicii SUA, as invata zi si noapte ce trebuie sa stie un Presedinte ca nu doresc ajuns acolo sa fiu doar o marioneta as si dori sa fac ceva daca se poate ce sa ajute sa prospere America(daca tot sunt presedintele lor)si Romania tara din care am plecat. Daca acestea doua prospera dedic in rest viata mea de politician pentru pacea lumii si evitarea catastrofelor naturale, a poluarii si a foametei.

| Casiana a răspuns:

Ahaaaaa, visuri, decat visuriday dreaming...

| asdgfhresry a răspuns:

As duce la fund tsara, apoi as ridica Romania! Pe naibaoh go on M-as duce direct la vedetele meli :X Ma duc sa ma dau la vedetosi :X laughing rolling on the floor si as da lege ca daca nu esti nebun ca mine, sa paraseasca tsara smug As inchide scolile si le-as distruge cu mana mea, iar scoala se va face pe net devil... Dar voi lasa o scoala pentru cei saraciwhistling

| cretzufinish a răspuns:

As desface o sampanie si dimineata m-as trezi din visul de presedinte. (vezi cazul Geoana) laughing

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

WTF?!laughingme?big grinno way\m/!(multumesc, multumesc''batting eyelashes)

| buburuzaucigasa a răspuns:

Mi-as lua concediu ca deja sunt extenuatawinking.

| *Baby* a răspuns:

As pleca in Insulele Maldive(pai la cati bani as aveaaa)rolling on the floorlaughing, si ke as zice sa faca ce vor cu tara laughing

| Myr3ll1994 a răspuns:

As face sa fie peste tot pizza in orice casa sa fie calculatoare si internet, toata lumea sa poata sa faca ce vrea etc

| Gospell a răspuns:

M-as duce la Casa alba, m-as duce in orasele americii sa dau autografe si sa fac poze cu oamenii.

| Criss1105 a răspuns:

As duce SUA in paragina, infloresc Romania. fara scoala, salarii mari alocatii mari parcuri multe.Si pe Barack Obama l'as trimite la irakieni ca sa vada si el ce mancare de peste este acolowinking

| BaddieBae a răspuns:

Cand as afla as lesina apoi as da bani oamenilor saraci, as face scoli la care trebuie sa mergi doar la examene, lucrari si lectii importante. A da...si scoala sa dureze 3 luni restul vacanta. Apoi as da o petrecere sa dureze 1 an direct la Casa Alba.Si l-as invita pe Solcanu sa imi fie consilier si pe Cabral si Nikita sa imi fie bodyguarzi. Tu cum ai reactiona si ce ai face?

| everyyoueveryme a răspuns:

\dancing
ihhhhhhhhhhhhhhhalaughing
Pai tu nu sti, dar eu st deja presedinta Americii!?
happy
haha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate nu as face...pai mi-as infiinta un studio ca cel de la otv, numai ca in sua, pentru a-i tampii de tot pe americani, as trimite toate vedetele in Romania si le-as duce pe magda si nikita acolo big grin>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing)numa cand ma gandesc imi vine sa ma rostogolesc inainte si inapoilaughing) pai cred ca m-as duce repede la banca, scot bani si shopping si poate fac cinsta prima data ca sa nu ziceti ca is egoistalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As face tot posibilul sa te cunosc si sa devi sotie de presedinte

| H2O2 a răspuns:

Am eu moaca de presedintele al SUA, pai crd ca pe loc as face o paranghelie si la urma urmei as fi disdtusa psihologiclaughing) si primul salariu pe care la-s lua i-as da bani bunikii sa-si puna dantura si mamei bani sa se vopseasca ca an incaruntzit de ferricere ca- s presedinta la SUA pe timp de criza nu mai au nimic bani de dantura

| iuliaxd a răspuns:

MI-as lua campii laughing)

Sincer nu stiu cum as reaciona.