| matei20 a întrebat:

Cum ajung la metin2 united la dragoni si ce lvl trebuie sa am si trebuie sa am ceva la mine ca sa inntru acolo?

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Pai trebuie sa ai lvl 95 si te duci in new map apoi in centru e o fantoma dai pe ea. Apoi te da undeva si o sa fie cam ca in dt. trebuie sa urci etaje. La ultimul etaj este dragonulbig grin

1 răspuns:
| Ovidiu_George_Gherman_1995 a răspuns:

Du-te in deseert unde vezi broasca sau dragonul rosu daca te duci trebuie sa fi cu multi in brezla casal bateti sau in v4 sper ca te-am ajutat