| Hallie a întrebat:

Cum ajung membru senior?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Eşti membru senior după ce dai 100 de răspunsuri.

5 răspunsuri:
| IoanaKincaid a răspuns:

Da cat mai multe raspunsuri bune pentru a strange funde.

| Maaaary a răspuns:

Trebuie sa scrii 100 de raspunsuri si sa ai minim 10 zile de junior uitate pentru mai multe informatii aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| Rebeca_5235 a răspuns:

Hey tocmai am aflat si eu recent.
De cateva zile doar cei care sunt membrii seniori au dreptul sa voteze. Cei cu statut de Junior nu au acest drept.

Ca sa ajungi membru senior trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri date. Dupa ce ai dat 100 de raspunsuri pe TPU indiferent de categorie ajungi membru Senior. Bafta

| Ronnix a răspuns:

Pentru a deveni un membru senior, trebuie sa postezi cel putin 100 raspunsuri si sa ai o vechime de cel putin 10 zile pe site.

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri pentru a deveni Senior.

Citeste pe blog pentru mai multe detalii : http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

Sper ca te-am ajutat :)

pa, pa:*