| lilica1495 a întrebat:

Cum ar arata baiatul perfect pentru voi?big grin

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Ar fi inalt, blond, brunet nu conteaza, ochii albastrii sau negrii, ar avea maini frumoase, sa nu fie gras, slabut, dar nici prea de tot, ar avea un luc extravagant, haine gen rock, imi plac baietii cu geci cool, tricouri cu cranii si manusi de piele, ar fi popular, dar nu cel mai tare si sa aibi ochi frumosi, patrunzatori si un zambet dulce bineinteleshappy. Insa aspectul nu este totul, un baiat perfect pentru mine trebuie sa fie dulce, sensibil, amuzant, fermecator, glumet, sincer, tandru, sa fie doar pentru mine, indiferent cate fete il plac.Sa aiba hobby-uri dragute si totusi ceva mai diferit decat ceilalti(gen sa joace fotball, baschet si din astea). Mi-ar placea sa aiba voce frumoasa, sa ii placa sa scrie poezii, povesti de dragoste, sa picteze.Nu stiu daca o sa intalnesc aceasta persoana vreo data chiar daca exista(poate doar in capul meu, dar sigur undeva exista), dar visezhee hee. Mi-a placut mult intrebarea ta, este exact genul de intrebare care o admir cel mai mult:*

8 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Cand o sa il intalnesc o sa iti spun...

| DmnProfesoara a răspuns:

Nu exista baieti /fete perfecti.Doar oameni care tind spre perfectiune

| alone a răspuns:

Pai e dragut are ochii frumosi si un zambet ft dulce stie sa vb si sa se comporte e si smecher dar celmai imp are un suflet bun si nobil!

| Petronela a răspuns:

Pai sa fie inalt, brunet, ochi caprui, glumet, inteligent, matur, sa fie in pas cu moda, sa ma iubeasca, sa-mi faca cadouri etc

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Ca Shrek.

| impossible93 a răspuns:

Buna intrebarebig grin

Bolond, ochii negri, 1. 85 mlaughing..."bine facut"
Romantic, glumet, ordonat, serios...
Student la medicinabig grin

Sa fie nebun dupa Sfbig grin(ca mine), sa scrie poezii, sa fie un mare ganditor asupra celor mai mici chestii(ca mine)big grin, sa faca scufundari, sa picteze, sa cante la chitara:X...

Si as putea sa mai sp... dar ajungetongue

| cinevaiubestepealtcineva a răspuns:

Aspectul nu e asa important...big grin.
As vrea sa nu fie obsedat de ceva foarte mult ( bike, kitara, role) incat sa le dea si nume si sa vb mai mult cu obiectu ala decat mine.[mi s-a intamplat asta :-l].
Sa fie mai mare decat mine ca varsta si intaltime.
Brunet/blond ochi caprui/albastri.
Sa stie cum sa se poarte cu fetele.
Si fara fite. happy

| Lacramioara7531 a răspuns:

Baiatul perfect nu exista, dar baiatul visurilor mele ar fi:frumos, destept, sensibil, cu simtul umorului, tandru, intelegator, sincer, iubitor si respectuos.