| xCatastrophe a întrebat:

Cum ar arata fata/baiatul perfect/a pentru tine?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Sa aibe o freza un pic cu tepi,sa poarte ochelari de soare,cu blugi strimti, sa tina mainile in buzunare cu o bluza frumoasa si in picioare niste adidasi :X asa arata baiatul perfect pentru mine, dar eu deja iubesc pe cineva care nu arata asawinking

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mhh,ar trebui sa fie dragut,sa aiba muulta rabdare cu mine,sa imi suporte unele faze de **** pe care le fac, sa vorbeasca mult, sa nu ma insele sau sa ma mintahee hee

| ღAncaღ a răspuns:

Pai baiatul potrivit mi-e mi s-ar parea a fi cam asa: intelegator, destept, frumos (bineinteles), iubaret, corp fitness, si sa aiba timp pentru mine!

| IonelaNela97 a răspuns:

Sa fie amuzant, sa fie deschis la vorba, sa fie intelegator si logik sa fie frumy:X

| communistrat a răspuns:

Ca paul wesley sau leonardo dicaprio laughing

Răspuns utilizator avertizat