| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi ca de 1 Aprilie as pune in apa unui coleg laxative? E o idee prea trasa de par si trasnita sau cam prea dura? Cat costa un plic de laxativ praf.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Este o idee foarte proasta. Cum ar fi ca tu sa iti pierzi o zi intreaga pe wc? Deloc placut. Sa nu mai zic ca te poti deshidrata. Nu face asta.

| ℓαυяα a răspuns:

Nu e deloc o gluma buna. Dacă vrei sa ii faci o gluma, încearcă ceva mai inofensiv.

| Andreeush a răspuns:

E foarte urât să faci așa ceva.
Gândește-te la altă farsă.

| IgnatVictor a răspuns:

De 1 aprilie, orice farsa este acceptabila (nu din punctul meu de vedere) daca:
- nu raneste nici o persoana, in niciun mod
- nu distrugi obiectele altor persoane
Chiar daca nu iti ranesti colegul, farsa asta tot nu poate fii una foarte buna.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i o gluma buna deloc. Vezi sa nu te bata pana te c...tu pe tine.
Iar daca ceea ce vrei sa faci se intampla la scoala, gandeste-tee la consecinte, ca poti avea un 4 la purtare sau chiar fii exmatriculat.