| xGwenX a întrebat:

Cum ar fi fata ideala?
Funda* pentru cel mai convingator si elaborat raspuns.

Răspuns Câştigător
| SpecialForOne a răspuns:

Sa fie harnica, simpatica, linistita, desteapta, sa nu fie orgolioasa, sa ma iubeasca, sa nu se dea la alti baieti, sa aiba simtul umorului si sa nu aiba fite.

2 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Sa nu fie curva.

| Deyu_4766 a răspuns:

Pai sa nu fie prea mare pentru mine,sa aiba simtul umorului, simpatica, pupacioasa, FIDELA si acum ce le place baietiilor mai mult :fara fite, sa fie bine "inarmata" sa iasa sanii in evidenta b-) din nou PUPACIOASA happy sa se imbrace Sexy rau de tot big grin bruneta sau roscata si nu foarte inalta.dar nici f scunda 2-3 cm mai mare ca mine mergewinking hai ca am descris cel mai bine o fata pe placul tuturor big grin