| LoOvE a întrebat:

Cum ar fi ideal sa stai in poza la buletin?

Am 13 ani si nu am nici o idee.Stiu ca trebuie sa fiu serioasa sa nu rad, dar ma refer cum as putea sa-mi tin parul si cum sa ma imbrac(ex:alb, negru)

P. S=nuuu vreau ca dupa ca-ti va ani sa rad de mine.

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Nu stiu ce sa iti iei, dar sincer, nu iti lua ceva pe gat, o bluza pe gat sau orice altceva... ia`ti ceva in V sau la baza gatului. Pune`ti ochii in evidenta cu un pic de machiaj, nu exagerat, iar pe buze un luciu si cam atat.

2 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Pff. Nu stiu cum naiba te aseaza femeia aia de acolo, dar intotdeauna te face sa iesi ca naiba. Am observat ca se plang foarte multi de chestia asta. Nu cred ca poti face prea multe... De imbracaminte nu stiu sa iti spun. Mie mi-e rusine de cum am iesit, e penal raulaughing. Niciodata nu il tin la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa te imbraci intr-o fusita si un tricou daca e vara. daca e iarna poti sa te imbraci simplu in blugi si bluza cu decolteu la par ti-as sugera ceva simplu de exempu parul desfacut si o fundita frumoasa in el la machiaj as zice: daca ai ochii verzi machiazate cu un maro daca ii ai albasti cu un rosu deschis iar daca ii ai caprui cu o culoare deschisa de exemplu mov. poti sa iti pui si niste cercei dar nu prea mari si un lantic care sa se asorteze cu cerceii

daca tia folosit la ceva fundita:*:*