| Magnum27 a întrebat:

Cum ar fi sa iti placa de ea mult de tot, dar tiai dori sa nu mai vrei sa iti placa de ea? Adica cum as putea proceda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Mihailan a răspuns:

Pai... Ai putea sa iti gasesti o alta fata, sa nu o mai baga in seama ca sa poti uita de ea.

| dbourosh a răspuns:

Frate,exact asa eram si eu.Cum am procedat? Simplu.Cind o vedeam ma gindeam la o alta fata mult mai frumoasa ( Selena Gomez pentru mine ) si nici nu o bagam in seama si cu timpul mi-a disparut sentimentul, iar daca asta nu va merge incearca sa o faci sa te urasca astfel vei fi mult mai linistit! Funda?