| ZuZuAleX a întrebat:

CUm ar trebui sa arate camera unei adolescente?big grin[ si cateva poze va rogpuppy dog eyes]

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ar trebui să-i reflecte personalitatea. Să se simtă bine în camera ei, atât! Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera ta trebuie sa arate exact asa cum iti doresti tu, pentru a te simti in largul tau in aceasta. A mea a fost renovata dupa propriile mele idei, nu m-a interesat catusi de putin parerea celorlalti;)):peretii sunt bleu(culoarea mea preferata), tavanul alb, usa si ferestrele albe, un pat dublu(ar fi trebuit sa fie canapea, dar nu a fost sa fie), la un capat al acestuia este un sifonier, iar la celalalt un dulap, iar deasupra patului este biblioteca, ceva in genul astuia: http://images03.olx.ro/ui/2/23/48/21711548_1.jpg dar mult mai frumos modelul, cu maro si bej si margini din aluminiu; biroul si calculatorul, mocheta crem cu putin portocaliu si lustra la fel, un model in genul asteia: http://www.shopmania.ro/......4035.html. Pe pereti am doar tablouri care contin bleu(am avut eu moftul asta).