| airflow a întrebat:

Cum ar trebui sa fie baiatul/fata potrivita pentru tine?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Băiatul perfect pentru mine ar trebui să mă înțeleagă, și să nu se îndoiască de unele decizii ale mele.
Fiind tipa mai retrasă, am nevoie de o persoană care să mă scoată din rutina mea zilnică, să mă facă să văd lumea cu alți ochi!

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

O fată fără tone de machiaj pe faţă, sau operaţii sau mai ştiu eu ce.Îmi plac fetele naturale, puţin timide şi dacă ar dori să împartă fericirea în 2, atunci chiar este potrivită pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie draguta ca aspect fizic si sa fie sincera, intelegatoare, iubitoare, sa aiba lucruri in comun cu mine precum gen de muzica/filme etc, sa fie ceva mai vorbareata ca mine. Cam atat cred...habar nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai..cu simtul umorului, protector, dragut, iubitor, sa fie langa mine la nevoie, dar nici sa fie overly attached...mda cer cam multe big grin

| Buubbu a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect trebuie sa aiba mai mult decat aspectul fizic.Trebuie sa fie intelegator, sa stie sa isi arate afectiunea si sa avem lucruri in comun (muzica, filme, hobby-uri). Sper ca iti foloseste raspunsul meu happy big grin :*

| anothernothingthing a răspuns:

Baiatul potrivit trebuie sa fie mai inalt decat mine si mai mare la varsta. Sa fie sincer, dragut, deschis, intelegator. Mi-ar placea sa nu avem decat putine lucruri in comun, ca sa putem sa invatam cat mai multe unul de la celalalt.