| JaneDoe_8451 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie baiatul perfect?

Răspuns Câştigător
| MuresanVlad a răspuns:

Ei bine, din propria mea prisma de baoat, ti-as spune lucrul urmator: nu iti dori ca un baiat sa fie perfect, pentru ca perfecitunea nu exista, in primul rand. Si apoi cei care sunt perfecti, nu este de joaca, pentru ca nu sunt asa cum suntem noi, schimbat-ori, veseli...Perfectiunea poate fi mai plictisitoare, mai neinteresanta, cand stii ca totul e la picioarele tale! Nu te lua dupa perfecitune, ia-te dupa cum simti tu, si dupa cum esti tu!

4 răspunsuri:
| CristiPavel a răspuns:

Baiatul perfect nu ar trebui sa fie nicicum. El nu exista, daca exista, exista doar in mintea noastra.

Oamenii sunt intregi, nu exista oameni perfecti.

Pentru a nu suferi dezamagiri cand vine vorba de oameni, iti recomand sa citesti acest articol: http://castigatimp.com/......de-cineva/

| ioanadanny a răspuns:

Baiatul perfect nu exista pentru toate femeile.baiatul perfect e ceea ce vezi in fata ochilor si simti ca iti place.e cel care te repecta, care te ajuta, care chiar te iubeste.chestiile astea iti vei da seama cat o sa ai o relatie de lunga duratahee hee

| House99 a răspuns:

Ca minelaughing

| LostInSoul a răspuns:

Nu exista!