| Baiattt a întrebat:

Cum ar trebui sa procedez sa o cuceresc pe fata din liceu meu? Adica sa o fac pe ea cumva sa fie asa un pic atrasa de mine, macar sa ma observe si sa isi puna asa in mine cateva semne de intrebare... Dupa parerea mea ii cam printre primele cele mai frumoase fete din scoala si eu pana acum am fost timid si acum sunt dar am sa zicem mai multa incredere in mine.Ea e populara, nebunatica a iesit si in a 9 mis boboaca laughing si eu nu sunt atat de popular adica eu nu sunt vazut cum ii vazut de ex ea.Pana acum am fost timid si acum imi pare rau ca am fost asa si vreau sa ma schimb si mai ales pentru ea. Vreau sa fiu vazut cu alti ochi sa ajung de ex la statul ei ca doar asa as putea sa fiu cu ea dar e cam greu din cauza trecutului meu.
Ar fi o varianta sa ma imprietenesc cu prietenii, prietenele ei si sa ma vada prin preajma sa-i atrag
cumva atentia dar nu-s obisnuit sa fac asta ca am fost in trecut timid am cam facut fix opusu ce a
facut ea in trecut, de ex ea mergea la club sau in oras etc si eu stateam prin casa waiting (timid) si din cauza asta mi-e cam greu sa imi fac prieteni si sa socializez din cauza trecutului meu pentru ca nu prea am ce povesti din trecut sad.
Acuma sa zicem am mai multa incredere in mine incerc sa ma chinui sa ies peste tot cu colegii mei si sa ma imprietenesc cu toti dar tot cateodata sunt nesigur pe mine de ex astazi am iesit afara in curte la liceu si ea era pe banca cu colegele ei acolo si eu intr-o alta parte si tot ma gandeam sa nu se ia cineva de mine si sa ma faca de ras pentru ca nu o sa stiu cum sa reactionez mai ales daca era si ea prin preajma.

2 răspunsuri:
| AlhghgfgdgAlxfr a răspuns:

Salut frate!
Aceeasi problema am si eu, dar am sa te ajut, da-mi facebook-ul tau! Osa vorbim mai mult pe Chat.

| Baiattt explică:

Niciun sfat? sad