| GW1521 a întrebat:

Cum ar trebuie sa se imbrace baietii vara? vreau mai multe idei

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu unu' ma imbrac in blugi negri (rar pantaloni scurti) si tricouri negre laughing Da' nu ma incing deloc.Fiecare se imbraca cum vrea.

| Aℓex a răspuns:

Heii! Paii ca in orice vara baietii trebuie sa se imbrace comod si mai subtire imbracatii adica asa:
1. Pantaloni scurtii cu un tricou si ochelari de soare.
Sfatul meu ar fi sa te imbraci cum iti place,dar de vara (tricou, pantaloni scurti) la care poti adauga ochelari de soare, sapca etc.Dar cu tot ce te imbraci sa fie la moda si asortatwinking. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Rebeccadamia a răspuns:

Buna! Prietenul meu se imbraca vara in pantaloni sau blugi trei sferturi, pana la genunchi adica, mai eleganti si camasi...Este stilul mai elegant dar e foarte ok, vine bine in orice ipostaza si poti merge oriunde imbracat asa! Sper ca ti-am fost de ajutor

| mgtow a răspuns:

Pnataloni scurti sau 3 sferturi si tricou cu sandale sau adidasi.

| An0nYmA a răspuns:

Obligatoriu lenjerie intima!rolling on the floorrestul este alegerea ta!

| Danyel a răspuns:

Tricou si pantaloni scurti.

| Clara20 a răspuns:

Vara baietii se imbraca dupa preferinta: cu pantaloni scurti, tricou, camasa alba...