| anonim_4396 a întrebat:

Cum arat`? adica vreau parerea voastra sincera... deoarece de fiecare data mi se pare ca altcineva este mai draguta, mai shic`. mai super. >:". parerii ffff. sincerebatting eyelasheslove struck pliz`.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta_5902 a răspuns:

E greu sa ne formam o parere doar dupa o poza. Oricum, eu cred ca arati foarte bine. Intotdeauna ni se va parea ca una sau alta arata mai bine, e mai supla, are o coafura mai shic, etc. Important e sa ai incredere in tine si atunci cu siguranta te vei simti bine in pielea ta, fara sa iti pese prea tare de cum arata celelalte fete din jurul tau.

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Simpatica. ochii verzi sau caprui si parul saten inchis. draguta kiss

| nodeerskulls a răspuns:

Nu cumva ai fost in scoala 46? Imi pari foarte cunoscuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti super frumylove struck