| anonim_4396 a întrebat:

Cum arat? note sau parerihappy va multumesc(sa stiu daca trebuie sa ma duc la sala sau nu):*

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu se vede nici o poza. Si oricum, intrebarea e cam de doi lei, no offense.

| Alyra a răspuns:

Arăţi bine, dar întotdeauna se poate şi mai bine. Nu e nevoie să te văd ca să-ţi spun asta. happy

caramela
| caramela a răspuns:

Arati superrrrrrrrrrrrrrr! parca parul e prea lung.thinking dar era misto daca puneai si o poza, asa ca ideetongue

| Dumnezău a răspuns:

Arati destul de... absent thinking

| zmeurica90 a răspuns:

Hellooo laughing). Prosteasca intrebarea...Nu ai nicio poza cu tinewinking. Cand ai sa pui o poza cu tine, eh...Atunci voi raspunde.winking. Pana atunci n-am cum sa zicrolling on the floor. tongue

| crocky a răspuns:

Pai te apuci daca simti nevoia. Daca esti slab,ar trebui sa te apuci si sa iei ceva suplimente, daca esti oarecum "facut", apucate de sala ca sa te mentii.