| natalyia a întrebat:

Cum arata baiatul ideal pentru voi fetelor? si ce nume vreti sa aiba? dar baietiilor cum ati vrea sa arate fata ideala pentru voi? si cum vreti sa se numeasca?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cate fete n-ar vrea sa aiba un barbat frumos care nu bea, nu fumeaza, e muncitor si stie sa aprecieze ce are langa el dar la cum sunt in ziua de azi si cate isi iau lumea in cap nimeni nu ma merita.

| bleakangel a răspuns (pentru mgtow):

Asta e parerea ta despre tine >>! sau despre noi fetele>>

| mgtow a răspuns (pentru bleakangel):

Despre mine.

| bleakangel a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect are un caracter frumos,, o inima mare. sa ma iubeasca, sa fie inteligent, si sa ma acepte asa cum sunt... cat despre fizic nu prea conteaza eoarece fiecare e frumos in felul lui... a da si sa fie cam pe langa varsta mea.

| mgtow a răspuns (pentru bleakangel):

Daca nu ma crezi pe messenger iti pot spune ca nu mint si asa sunt cum am zis sus.