| Insurgent a întrebat:

Cum arata[ dupa parerea voastra] mai misto o adolescenta din ziua de azi[ceva combinatie punk rock emo] linkuri ca poze plzzbig grin, aa sh tunsoare haine, totbig grin
plzz
funda

1 răspuns:
| Kittiii1102 a răspuns:

Http://www.kyra.ro/images/img_seturi/27282_big.jpg Uite! Este ceva simplu si totodata dragut :). Poti adauga niste accesorii albastre sau ceva colorat. Nu trebuie sa fi neaparat asortata(parerea mea). Iar ceea ce tine de par: un breton la moda si parul filat http://mediaserver.adevarul.it/......8-0-10.jpg desigur mai lung (de preferinta). Succes!

Funda? :x