| casy14channel a întrebat:

Cum arata o fata ca ii place un baiat?

Răspuns Câştigător
| Stefania . a răspuns:

Pai o fata nu prea vrea sa arate ca ii place de un baiat de teama ca acesta ar putea sa isi i-a lumea in cap, dar cred ca se citeste asta in privirea ei oricat ar vrea sa se ascunda. Cel putin asa mi se intampla mie big grin

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Arata normal!

| Bianca_3626 a răspuns:

Pai il priveste, sta numai pe langa el(adica unde e el e si ea)merge altfel cand e pe langa el etc

| QuadruplePersonality a răspuns:

Petrece timpul cu el. Glumeste. Ii face complimente. Rade la glume.

sau

Nu il baga in seama. Se preface ocupata. Il insulta finut. Il evita.

| blueeyedgirl a răspuns:

Poi... poate ca va intalniti cam des "ce coincidenta", se joaca cu tine, incerca sa iasa in evidenta cand esti tu de fata sau din potriva te evita! Dar daca o placi si tu incearca sa te apropii de ea ...de ex daca te lasa sa ii pui mana in par sau sa o tii in brate, nu mai e nici o indoiala

| casy14channel explică:

Sunt fata!

| AnnaAbba a răspuns:

Pai se tot da pe langa el, petrece foarte mult timp cu el.

| maiu a răspuns:

laughingsuper intrebare.Pai de o data se imbaraca mai frumos, isi aranjeaza parul si chestii din astea. O sa iti sara in ochi sau o sa te ignore pentru ca are impresia ca asa nu vei afla ca te placewinking

| dragos15 a răspuns:

Il injura si ii da o palma