| roby_4802 a întrebat:

Cum as putea avea si eu mai multe vizite http://www.roby24.eu/?

1 răspuns:
| zxcv1234 a răspuns:

Pasul 1 : Punel la statusul de la Messenger si la Skype ( daca ai )
Pasul 2 : Trebuie sa trimiti mesaje gen Intrati pe site... si nu vei regreta daca imi esit prieten vrei trimite la toata lista
Pasul 3 : Trebuie sa te duci pe alte bloguri si sai rogi sa intre pe site tau.
Pasul 4 : Nu exista.

P.S : Sper ca te-am ajutat dar daca chiar te-am ajutat ma vei rasplati cu funda.