| Robert7186 a întrebat:

Cum as putea deveni vampir? Dar as vrea raspunsuri serioase. Si fara sa beau sangele unuia ca nu am de unde.

4 răspunsuri:
| Britney22 a răspuns:

Ca sa fi vampr trebuie sa urmezi urmatorii pasi :
1.Ia o lumanare aprinde-o si du-te in oglinda
2. invarte-te de trei ori
3.Rosteste dorinta adica "VREA SA FIU VAMPIR"
4.Gandeste-te la cum ar fi sa fii vampir
5.Coltii si pielea alba vor aparea in decurs de o saptamana de la cele spuse de mai sus. In nici un caz nu in primele zile. Di a-5-a zi vor aparea, dar trebuie sa exersezi sa musti oamenii de gat fara sa simta si sa iti performezi alergatul la viteza maxima!

| InVisible99 a răspuns:

OMG laughing Nu se poate asa ceva straight face
Ce vezi tu la TV sunt niste seriale/filme facute dupa niste "basme"/"legende"/SF-uri oh go on
Daca ai probleme cu a nu putea face diferenta intre realitate si film, te sfatui sa nu te mai uiti, e spre binele tau big grin laughing

| AngelNycoleta a răspuns:

Nu cred ca este posibil sa devi vampirlaughing Funda?

| JohnnyKido a răspuns:

Nu mai vreau sa traiesc pe planeta asta!