| Alexiaboo a întrebat:

Cum as putea face rost de bani la 14 ani...in drum spre 15? Inafara de avon si oriflame.

10 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Poti sa te angajezi la un local ceva. la mc. kfc

Răspuns utilizator avertizat
| Chαяtreux a răspuns:

Sau te poti inscrie la un partid politic in orasul tau, si primesti 15 lei/zi (in weekend) sau imparti pliante

| Alexiaboo explică (pentru Chαяtreux):

Nu ma scriu la niciun partit politic doar n-oi fi nebuna. Si am vrut sa impart pliante insa zapacitii de pe aici vor ca varsta minima 16 ani-mi se pare absurd din punctul meu de vedere.

| Chαяtreux a răspuns (pentru Alexiaboo):

Am o prietena care s-a inscris la un partid politic si nu face mare chestie. In fiecare weekend se aduna mai multi si imparti pliante cu partidul.

| CannbalCorpse a răspuns:

Poti sa imparti pliante.

| AliveOne a răspuns:

Am auzit ca astea de la Mec fac angajari big grin

| Alexiaboo explică (pentru AliveOne):

Depinde si de oras.

| Alexiaboo explică:

Am pus o intrebare serioasa, nu aveam nevoie de raspunsuri de genul asta. Vreau sa castig niste bani pentru ca doresc sa imi cumpar niste lucruri necesare mie, intocmai ca sa nu ma duc la mama sa ii cer bani.happy

| dyddidu a răspuns:

Iti poti lua un job cu jumatate de norma ca de exemplu poti sa plimbi cainele cuiva s-au sa ai grija de un copil