| Kenzorel112 a întrebat:

Cum as putea face un abdomen mai format si mai placut vizibil. Am 16 ani si inaltime 1.74m, greutate: 66.6 kg.
Ce diete sau ce ar trebui sa fac si cam in cat timp ar putea da roade? Eu cand am fost mic am fost mai gras dar cu timpul mam inaltat practicand sporturi. Eu m-am inaltat de la tenis apoi m-am lasat si am inceput sa practic fotbalul indelungat. As dori pareri sfaturi propuneri sugestii.Multumesc.

1 răspuns:
| BubbleWhitee a răspuns:

Abdomene! Fa un set de 500 inainte sa dormi! Nu este greu, desi pare mult, le vei face usor! Succes.