| Toni3028 a întrebat:

Cum as putea fi mai popular la scoala?
Apropo trec a-6-a si de obicei sunt un elev care invata si sta in banca lui.
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Fii tu insuti! Nu-i atat de greu!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Iti voi spune ce am mai spus la alta intrebare.

"Cel mai popular? Serios? Tu nu trebuie sa fii cel mai popular. Iti spun din experienta, "gaşca ciudatilor" este cea mai prietenoasa. Daca te faci "placut" sunt sanse ca lumea sa te barfeasca 24 din 24. Tu nu trebuie sa fii popular, tu trebuie sa iesi din scoala cu experiente placute alaturi de cei care te plac asa cum esti. Nu poti sa devii popular DECAT DACA TE SCHIMBI. Ceea ce nu vrei.

Nu ar trebui sa te ingrijorezi de acum, iti vei gasi prieteni dar nu toti te vor placea. Fii tu insuti!"

Sper ca te-am ajutat.

| Ƨirenia a răspuns:

Nu-i nevoie, crede-ma.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Fii îndrăzneț, vorbește cu toți colegii tăi