| TeutzaLoL a întrebat:

Cum as putea s fac sa-mi gasesc mai repede un prieten...nu mai suport, toate prietenele mele au prieten si eu nu. vreau neaparat un prieten.

2 răspunsuri:
| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu deveni ca celelalte. Pastreaza-ti integritatea. Tu esti speciala, deoarece ai calmul si rabdarea in a alege ceea ce este cel mai bine pentru tine.
Multa sanatate happy

| Thesamegirl a răspuns:

Si daca prietenele tale au prieten trebuie sa ai si tu musai? Dar hai sa o luam si altfel, voi fetele vrem sa fim iubite, rasfatate, mai ales daca iesim cu prietenele noastre la un club/cafea etc, si dupa un scurt timp apar si prietenii acestora. Intervine acea "gelozie" sa spunem asa. Dar hai sa luam si partea logica, tu ai vrea doar un iubit de umplutura, sau cineva la care sa tii si sa fie "sufletul tau pereche"?
Nu consider ca este tocmai ok sa iti faci un viitor iubit doar pentru ca si prietenele tale au, daca vrei sa iti faci un iubit fa`o pentru ca simti, pentru ca doresti sa fii iubita. Nu pentru a te afisa cu el in public "Vaii fata, am si eu iubit"

Sper ca ti-am fost de folos