| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ajung o buna hambalista? Fundaa:-x.

Răspuns Câştigător
| DarkShaodw1 a răspuns:

Antrenandu-te mult, la un club/echipa. + Un picutz de talent si pasiune.
funda?

1 răspuns:
| Ioiio a răspuns:

Poi asi putea sa.ti spun eu, atata timp cat si eu il practic.In primul rand(nu lua in nume de rau)se scrie Handbalista.Deci trebuie sa muncesti din greu,sa mergi zilnic la antrenamente,sa respecti ce.ti spune antrenorul indiferent daca iti place sau nu,trebuie sa participi la cat mai multe competitii judetene sau chiar nationale, desigur daca practici handbal de performanta si trebuie sa ai si multa ambitie, pentru ca o sa treci si prin momente nefavorabile. Sper ca te.am ajutat cat de cat.Te pup si bafta multa!