| 1992 a întrebat:

Cum as putea sa castig bani usor fara sa afle parintii mei tinand cont ca am si scoala.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| emin3mcosmin a răspuns:

Sunt diferite site-uri in care u incarci muzica... iar daca cineva o descarca tie ti se acumuleaza un centbig grin...gandeste-te ca daca gasesti un site bun... iar u pui cam 100 de meldii sau filme intr-o luna ai destui bani in cat sa fac ceva cumparaturi sau sa iesi cu prieteniibig grinbig grinbig grinbig grin,,, crede-ma ca mere dar trebuie sa ai cont in banca ...pentru ca banii aceia ti se acumuleaza in cont tu numa mergi la bancomat si iti iei banitonguetonguePtonguetonguetonguetongue: iti las id-ul meu si vb daca e l_cos_93@yahoo.com

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Babysitter la copilul unei cunostinte sau cumparaturi pentru vreo vecina mai cu dare de mana.

mira
| mira a răspuns:

Banii nu se fac usor.Ca sa-i castigi trebuie sa sacrifici ceva:timp, distractii.Mai bine spune-le parintilor despre dorinta ta si ei te pot ajuta sa gasesti ceva onest.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

E vezi u prietene exista multe solutii sa faci bani dar ai grija pe care le aplici daca ai scl esti intre V-VIII presupun in fn la varsta ta sa faci bani nu prea ai cum asa oricum pentru ca de angajat deloc laughing mai sunt uni care muncesc la varsta ta pentru bani si fac treaba vat poate sa faca unul de 30 ani asta daca esti la tara daca esti la Buc. sau de unde oi fi u nu poti face decat un singur lucru si unu singur si acel lucru se numeste COMBINATII este termenul cartierului daca ma intelegi poti face combinatii presupun ca stii ce inseamna ex:ai un telefon mai bun decat al cui va si aceea pers iti da telefonul sau si o suma de bani bunikika poti face multe combinatii sa ti dai lucrurile dar te inveti si poti fura din casa dupa aceea in fn ...asta e singura solutie prin care poti face bani la varsta ta...salll

| 1992 explică:

Am 17 ani p 1 sept implinesc 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce inseamna a fi baby sitter daniela? cred ca nu!happy
Nimeni nu angajeaza copii ca baby sitter. Abia sunt angajate persoanele peste 25 d ani!happy
pai nu prea ai cum decat daca te angajezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cum-sa-faci-bani.ro/http://www.fabanipenet.com/
dar trebuie sa ai 18 ani impliniti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta loc de munca timp de 3 sau 4 ore pe zi cauta pe net si vei gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andy~~Black~~Underground~~Mafia ai dreptate da asta e metoda cea mai usoara...in caz ca vrei sa faci bani ca lumea intr-un timp scurt trebuie in primul rand sa ai niste relatii si putin curaj.De exemplu poti face si 2000 euro dintr-un transport dintr-un oras in altu...chestia e sa nu tio iei in cap ca ai bani si sa te apuci de altceva PEACE

| Malkoci_Jon_1985 a răspuns:

Emin3mcosmin da-mi te rog cateva link-uri cu site-urile alea pe care uploadezi si castigi bani.