| cristina4you a întrebat:

Cum as putea sa fac bani? am doar 15ani!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu cred ca vei gasi o slujba la o asemenea varsta. Eventual de la 16 ani in sus mai sansa sa gasesti ceva.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Mergi si tu pe la oameni, poate au nevoie de ajutor.

| sweetgirl09 a răspuns:

Du gunoiul sau plimba cainele vecinilor.winking

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!

| Andreea2200 a răspuns:

Spune-le parintilor sa iti dea bani daca faci curat in casa sau in curte in locul lor.Sau ca tot vine Craciunul du-te cu colindul pe la rude si prieteni si vei strange banihee hee

| cristina4you explică:

Imi place mult sa coafez: sa fac bucle cocuri ondulat cu drotul placa. dar cum pot sa fac ceva din asta?