| Usty a întrebat:

Cum as putea sa fac ca sa suport o colega? Ea sta in banca din faţa mea si este foarte enervanta. Langa ea stau prietenele mele bune si cand dau sa vorbesc cu ele ea zice ceva de genu:

-Hai ma, ce tot sati aici?

Sau:

- Nu vezi ca este ora?

Sau chiar cand vorbesc cu fetele ea intra si da peste mine, dar nu se uita...

Ce pot sa fac? laughing laughing

Fundita!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Ai putea macar sa o intelegi.

Pana la urma nu e o persoana rea. Intelege-o.

Cu bine.

4 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Pai ii zici ca "mai taci din gura" sau cv de genul...fa-o sa se simta enervanta si va inceta dandu-si seama ca ii supara pe cei din jur

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Impusca-te si fa-o sa moara de oftica!

| Usty explică (pentru zeulzamolxe666):

hello! Sunt a 3-a!

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru Usty):

Aaa,pai nu stiam ca esti a3-a.mai bine renunti la scoala.sigur nu te mai deranjeaza! funda?