| SingleForOne a întrebat:

Cum as putea sa fac parul sa creasca mai repede si natural si sa fie lung ca la baietii emo? Sa imi ajunga pana la barbie si sa acopere jumatate de fata pe diagonala,sa acopere doar un singur ochi, o singura jumatate din fata?

2 răspunsuri:
| SookiexD a răspuns:

Spala-te des pe par, in fiecare luna tai cate un centimetru din varfuri, si in 3-4 luni il ai lung. Cam atat, nu e mare chestie ^^

| Bizzyraperul a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar trebuie sa al lasi sa creasca cel putin 1 an pentru a avea ce vrei tu. eu nu m-am tuns de la 15 ani pana acum in momentul de fata la 17 sa am parul ceva gen cum ai descris tu. sper ca te-am ajutat cu cea!