| TheBossGirl a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat (cls a 6-a)sa ma placa, stiind ca il plac foarte tare, si cred ca si el ma cam place...

Răspuns Câştigător
| simonaelena64 a răspuns:

Am avut aceias poveste ca tine si acum sunt a 7-a su nu pot scapa de el... oricum toate la timpul lor "RABDARE"sa stii ca acest cuvand este necesar unei relatii! Succes..pwp

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Katherineeeee a răspuns:

Poti sa vorbesti cu el, sa va imprieteniti, sa te porti dragut cu el si daca va vedea ca esti interesata, va face si el o miscare.

| vyvi a răspuns:

Cel mai bine e sa vb cu elwinking
Nu sa i spui din prima ca iti p[lace big grin ar trebui sa vb in fiecare zi cu el si sa fiti buni prieteni. dupa aia o sa isi dea seama ca tii la el.

| TheBossGirl explică (pentru vyvi):

Dar uite care-i treaba, eu ma inteleg destul de bine cu el, suntem prieteni, si am obs ca de fiecare data cand trec eu, inspira adanc, ()datorita parfumului) doar ca nu stiu ce sa fac, cum sa il fac sa ma tina de mana, poate chiar sa am si primul sarut cu el, doar sa nu creada el ca sunt o odsedata de el...