| Liniutzzaaaaaa a întrebat:

Cum as putea sa fiu reprezentanta Avon? Pe site am intrat si nuju unde sa intru. Help! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| ea_6764 a răspuns:

Salut!
Eu sunt reprezentant Avon si te pot ajuta.
Mai intai trebuie sa gasesti un coordonator.Adica o persoana putin mai avansata decat un reprezentant care te poate instrui.De obicei sunt multe fete cu pliante Avon prin magazine, cu diferite monstre si campanii, trebuie sa vorbesti cu o astfel de persoana, pentru ca este imposibil sa nu fie si coordonator.
Dupa ce iti gasesti coordonatorul iti va explica totul, deoarece sunt anumiti pasi ce trebuie urmati. Iar prima comanda pe care o ai, trebuie depusa obligatoriu de coordonatorul tau. Apoi, le poti pune singurica de pe site'ul lor.
Dar in principal, cand vezi pe cineva pe strada sau in magazine cu pliante Avon, abordeaza'l si explica'i ca ti'ar placea sa devi reprezentant!
Succes >; d

1 răspuns:
| Flory_9244 a răspuns:

Buna. e sunt reprezentant Avon si te pot ajuta. daca vrei sa vorbim si sa iti ofer mai multe detalii ia id'u meu lau_ubitha te pup