| Dani_6861 a întrebat:

Cum as putea sa-i spun unui baiat ca nu vreau sa fiu iubita lui (fara sa-l supar )... dau funda...:X

Răspuns Câştigător
| Rainbow_4693 a răspuns:

Ii poti zice asa: Scuze dar eu nu te plac si nu vreau sa fiu cu tine, fara sa te iubesc si apoi sa te ranesc cand tu ti-ai facut sperante... Sper sa ramanem prieteniwinking Funda?:*

4 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Este bine ca nu vrei sa-l superihee hee asta conteaza, eu spui simplu, stii, nu vreau sa fiu cu tine pentru ca :... si la sfarsit ii spui, nu te supara, dar imi pare rau. si gatahee hee nu trebuie sa te complici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este foarte greu. Spune-i ca esti indragostita de alt baiat si ca nu ar fi corect fata de el sa fiti impreuna, iar tu sa te gandesti mereu la celalalt. Succes!

| IoNeLa_8986 a răspuns:

Poi ff simplu...ii spui ca tie iti place de alt baiat si ca voi doi puteti fi doar prieteni, dar ii spui si ca va intelegetzi ff bine si ca sigur o sa-si gaseasca pe cineva mai potrivithappy:*

| Zendaya100 a răspuns:

Draga...Nu se poate ca un baiat sa nu regrete ca ai fost cu el.lasa-l sa indure, sa sufere.si oricum e viata ta si tu alegi daca vrei sa stai cu el