| Alexandra4444444444445 a întrebat:

Cum as putea sa ies dintr-o gasca de prieteni fara sa ii supar? Nu prea as dori sa ii ignor si sa caut de fiecare data un motiv pentru care sa nu ies cu ei afara.

Multumesc!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu vrei să mai fii în acea gașcă ar trebui să le spui. Doar ai un motiv pentru care vrei să faci asta.

| FaraNumePls a răspuns:

De ce sa nu i ignori? laughing fii distanta cu ei si gata. Usor-usor o sa iesi. Nu poti din prima pentru ca o sa se supere.

| ibaal a răspuns:

Din moment ce nu mai vrei sa ii ai prieteni, clar ceva nu e bine acolo. Asa ca ...jet! Probabil te flatezi prea multlaughing
nu trebuie sa ii "refuzi de fiecare data", ii refuzi de 2-3 ori, nimeni nu sta sa se roage de tinelaughing
nah, numai daca nu esti tu aia de plateste nota de plata la finallaughing
atunci te-or cauta mai mult!rolling on the floor

| CookieDipRo a răspuns:

Incearca sa vorbestu cu ei despre motivul iesirii din gasca, doar prin comunicare rezolvi problemele